*Lamine parkelerimiz ithal olup, kilitli sistemleri sayesinde kolay ve hatasız montaj yapılabilmesi, kaliteli cila ve yağlarla ahşabın mekanlara doğanın yanıması olarak getirdikleri sıcaklık ile sizlerin beğenisine sunulmaktadırlar.

LAMİNE MEŞE
Lamine Meşe Parkelerimiz Avrupa Meşelerinden imal edilmiştir. Meşe ağacı sert ağaç grubundan olup, neme-rutubete dayanıklı yapısı ve cila ile değişik renkler alabilmesi özelliği ile en çok tercih edilen yer döşemelerinden birisidir.
LAMİNE RENKLİ MEŞE
Lamine Renkli Meşe Parkelerimiz dekorasyonunda farklılık isteyen müşterilerimiz için ahşabın doğlallığını koruyarak her türlü zevke hitap edecek şekilde hazırlanmışlardır.
LAMİNE 3 STRIP MEŞE
Lamine 3 Strip Meşe Parkelerimiz Avrupa Meşelerinden imal edilmiş olup, yüzeylerindeki özel seramik cilaları ile çizilmeye dayanıklı yapıları sayesinde çok tercih edilen yer döşemeleridir.
LAMİNE MERBAU
Lamine Merbau Parkelerimiz, Uzak Doğu Asya’da yetişen, neme-rutubete ve darbelere dayanıklı, Merbau ağacından imal eidlmişlerdir. Türkiye iklim şartlarına çok uygun olması sebebiyle sorunsuz kullanılan bu ağaç cinsi, yıllardır tercih edilen bir zemin kaplamasıdır.
LAMİNE KUZEY AMERİKAN CEVİZİ
Lamine Kuzey Amerikan Cevizi Parkelerimiz, Kuzey Amerika kıtasında yetişen en değerli ceviz ağaçlarından imal edilmişlerdir. Kuzey Amerikan Cevizi Avrupa’daki cinslerine göre görselliği daha güzel, daha sert ve daha kıymetli bir cinstir.
LAMİNE JATOBA
Lamine Jatoba Parkelerimiz, Brezilya’da yetişen, son derece sert, neme-rutubete ve darbelere dayanıklı Jatoba ağaçlarından imal edilmişlerdir. Jatoba ağacı bu özellikleri ile kıymetli ve çok ca tercih edilen bir yer döşemesidir.
LAMİNE DİŞBUDAK
Lamine Dişbudak Parkelerimiz, Kuzey Avrupa’da yetişen ağaçlardan imal edilmişlerdir. Neme-rutubete dayanıklı yapısı, rengi itibarıyle dekorasyonda ortama ferahlık katması ve renklendirmeye uygun dokusuyla tercih edilen zemin kaplamasıdır.
LEMİNE KEMPAS
Lamine Kempas Parkelerimiz, Uzak Doğu Asya’da yetişen çok sert ağaç grubundan Kempas ağacından imal edilmişlerdir. Kempas ağacı darbelere son derece dayanıklı, dekoratif ve sert yapısıyla sıkça tercih edilen bir ağaç cinsidir.
LAMİNE LINE PARKE
Line Serisi Lamine Parkelerimiz, ahşabın sokarası denilen ters yüzeyinin ince kesilerek birbirlerine özel bir şekilde birleştirilmeleriyle imal edilmiş, modern görüntüsü ve ahşabın kullanılan sert yüzeyi sayesinde darbelere daha dayanıklı yapısıyla son zamanlarda en çok aranan zemin kaplamasıdır.
MARKÜTERİ
Marküteri Parkelerimiz el imalatı olup, istediğiniz her desende üretimi yapılabilinir. Yüz yıllardır mekanlara güzel bir görüntü katıp ortamı zenginleştiren marküteri parkeler, HB Parke ayrıcalığı ile evlerinize geliyor. Detaylar için irtibata geçiniz.
LAMİNE ARTISIAN
Artisian Serisi Lamine Parkelerimiz, meşe ağacının renk alma özelliği kullanılarak yüzeyde katmanlı renlerle ahşaba derinlik verilerek imal edilen özel seri ahşap zemin kaplamasıdır.